Novinky

 

Nové středisko v Jílovém

1. 5. 2022

Jílové

1. 5. 2022 jsme pro vás otevřeli nové středisko v Jílovém u Děčína

VÍCE ZDE

Preventivní prohlídka ZDARMA

28. 3. 2022

dentalníhygiena

1. 1. 2022 začala platit nová vyhláška, která ruší nárok na proplácení druhé preventivní prohlídky v roce. Týká se to všech pacientů starších 18 let s výjimkou těhotných žen. Jednoduše řečeno vám pojišťovna proplatí už jen jednu prohlídku za rok.

My vám ale chceme ponechat stejný standard péče, a proto bude druhá preventivní prohlídka v roce součástí dentální hygieny. Stačí se tedy buď v druhé polovině roku nebo alespoň 4 měsíce po první prevenci objednat na dentální hygienu a současně s ní vám bude poskytnuta i preventivní prohlídka v plném rozsahu zdarma.

OBJEDNEJTE SE NA PROHLÍDKU

Novinka! Medit i700 - Intraorální 3D skener pro digitální otisk

25. 3. 2022

dentalníhygiena

Abychom i neustále zvyšovali kvalitu naší péče o vaše zuby, tak jsme pořídili nový 3D intraorální skener pro digitální otisk. Díky intraorálnímu skenování nabízíme pacientům mnoho nadstandartních výhod – pohodlí, soukromí, úsporu času, nákladů a moderní metody. Výsledné protetické práce jsou zhotoveny ve specializované laboratoři. Stomatolog zubní kamerou velikosti zubního kartáčku provede naskenování elektronické situace v ústech pacienta a elektronickou cestou ho odešle do zubní laboratoře.

Výhody pro pacienty:
- Příjemnější zkušenost
- Rychlý zákrok bez nepohodlí otiskovací hmoty
- Skenování bez použití otiskovacího prášku
- Rychlá příprava modelu
- Vyšší spokojenost s výsledkem
- Vysoká přesnost protetických prací
- Vysoká kvalita klinických výsledků
- Nižší náklady
- Vyšší estetika
- Více pohodlí
- Méně návštěv v ordinaci, méně opakovaných otisků
- Méně času v křesle stomatologa

Nová ordinace dentální hygieny

1. 3. 2022

dentalníhygiena

Od 1. 3. 2022 pro Vás v našem zubním centru otevíráme novou ordinaci dentální hygieny, ošetřovat Vás bude sympatická Leona Marková. Jsme rádi, že se podstatně zkrátí objednací doba pro Vás, pacienty. Všechny informace o našem zubním centru najdete na https://www.dental-pro.info/ a důležité info, ještě pořád přijímáme nové pacienty k našim stomatologům.

FOTOGALERIE

© Copyright 2019-2022 DENTAL PRO s.r.o. / All Rights Reserved / Cookies & GDPR / Web vytvořil Martin Fedorjak