Dentální laboratoř

Kollárova 1879/11
Teplice

Vážení pacienti, máme jednu radostnou zprávu, v našem zubním centru jsme otevřeli zcela novou, moderní zubní laboratoř. Bude k dispozici pro všechny naše 3 pobočky, v Teplicích i Jílovém. Pro Vás, naše pacienty, i naše lékaře to znamená velký krok dopředu, při péči o Vaše zoubky.

Bez kvalitní zubní laboratoře a kvalitního zubního technika se totiž při žádné náročnější rekonstrukci chrupu zubní lékař neobejde. Neocenitelným pomocníkem je vlastní zubní laboratoř přímo v zubním centru. Naši laboranti se přímo účastní jednotlivých fází výroby všech našich protetických prací.

Osobně znají každého klienta, přesnou situaci v jeho ústech a mohou do své práce promítnout jeho přání a představy tak, aby byl výsledek šitý přesně na míru. Naše zubní, má samozřejmě k dispozici dokonalé materiální a technické vybavení, počínaje kompletní výbavou pro fixní protetiku, CAD-CAM, laboratorním scannerem, 3D tiskárnou a všemi přístroji pro snímací protetiku. Každá keramická korunka nebo můstek se zpracovává nejpřesnějším digitálním způsobem, metodou CAD-CAM, díky které odevzdaná práce nejen přesně sedí, ale její vzhled je navíc k nerozeznání od vlastních zdravých zubů.

Postupně budeme také naší volnou kapacitu výroby nabízet i stomatologům v okolí Teplic.

Věříme, že s prací naší laboratoře budete spokojeni a těšíme se na Vás. 😊

Dental Pro Laboratoř

Fotogalerie

Kontakt

Adresa

DENTAL PRO SUPPORT s.r.o
Kollárova 1879/11 

415 00 Teplice

Kontakt

Email:

dentalprosro1@gmail.com

Telefon:

605 595 877, 605 595 909

© Copyright 2022 DENTAL PRO s.r.o. - All Rights Reserved - GDPR & Cookies
Created by Martin Fedorjak